Переможець

У чоловічому біатлоні набагато менше інтриги, ніж у жіночому. Причина цього – домінування Мартена Фуркада. У загальному заліку Кубка світу 2015/2016 французький біатлоніст випередив Йоханнеса Бе аж на 331 очко. Фуркад виграв 5-й Великий кришталевий глобус поспіль. Більше має у своєму активі тільки нестаріючий Уле-Ейнар Бйорндален (6 в кар’єрі).

Головний переслідувач

На другій позиції завершив сезон Йоханнес Бо. Норвезького біатлоніста охрестили “дерев’яним чемпіоном” після того, як він 3 рази приходив на фініш четвертим в Холменколлені. Проте в мас-старті Бо-молодшому вдалося випередити Фуркада і завоювати “золото” чемпіонату світу.

Йоханнес Бо

Йоханнес Бо

Серйозний конкурент

Антон Шипулін став біатлоністом №3 в загальному заліку Кубка світу сезона-2015/16. За результатами гонки переслідування росіянин поступився 14 очками Бо і віддав друге місце. В останньому старті сезону Шипулін міг обійти норвежця, проте мас-старти в Ханти-Мансійську були скасовані через погані погодні умови.

Антон Шипулін

Гідний захоплення

Продовжує дивувати всіх 42-річний Уле-Ейнар Бйорндален. “Король біатлону” на домашньому чемпіонаті світу зумів завоювати 4 медалі (серед них одне “золото”). Спортивна кар’єра Бйорндалена викликає безмежну повагу та захоплення.

Кращий серед українців

Сергій Семенов зайняв 21-е місце в загальному заліку Кубка світу (393 очки). На чемпіонаті світу в Холменколлені Семенов сенсаційно виграв бронзову медаль в спринті.  Швидшими були тільки Фуркад і Бйорндален. У гонці переслідування українець теж виступив гідно. На фініші Семенов був восьмим.