Три поразки у трьох матчах, саме такий результат показав донецький “Шахтар” в поточному груповому етапі Ліги чемпіонів. На цей раз “Гірники” не змогли переграти шведський “Мальме” (1:0), при цьому знову не забили жодного гола.

Матч проти “Мальме” гравці “Шахтаря” почали активніше, частіше володіли м’ячем, але все ж пропустили ще до середини першого тайму. Маркуса Розенберга залишили без нагляду в центрі штрафної, після чого він без проблем відправив м’яч у сітку воріт, після передачі з лівого флангу. “Шахтар” продовжував володіти ініціативою, але небезпечні моменти створювали частіше шведи, один з таких моментів міг привести до другого забитому голу, але на цей раз ситуацію врятував Андрій П’ятов. У “Гірників” свої моменти забити не реалізували Тейшейра, Гладкий, Срна та Фред. Самий хороший шанс зрівняти рахунок був у капітана донеччан, але Даріо не потрапив в “дев’ятку”.

У другому таймі “Гірники” стали грати не так впевнено і знову могли пропустити гол. Після чого Даріо Срна порушив правила у своєму штрафному майданчику і арбітр показав на “точку”, на щастя Андрій П’ятов був у цьому матчі на висоті і парирував удар Николи Джурджіча. Далі “Шахтар” врятувала вже штанга, в яку м’яч потрапив внаслідок удару зі штрафного. У цілому в другому таймі у “Гірників” практично не було гольових моментів. Пару непоганих моментів створили Ракицький та Степаненко, проте нічим хорошим вони не увінчалися.

Після трьох матчів в цьому груповому етапі “Шахтар” спустився на саме дно з 0 у графі очки. Більше того, “Гірники” поки не змогли забити жодного гола, при цьому пропустивши 8. Першу сходинку в групі А займає “Реал” з 7 очками, стільки ж у “ПСЖ”, “Мальме” після перемоги над українцями йде третім з 3 окулярами.