Перемогу “гірникам” вже в доданий арбітром час приніс точний удар Едуардо. Ложкою дьогтю для “Шахтаря” в цьому матчі стало видалення Олександра Кучера, який покинув поле після двох жовтих карток. Тепер захисник не зіграє в першому чвертьфінальному поєдинку.

“Андерлехт” (Бельгія) – “Шахтар” (Україна) – 0:1 (0:0)

Перший матч – 1:3

Гол: Едуардо, 90+3.

Інші результати матчів 1/8 фіналу Ліги Європи:

“Байєр” та “Вільярреал” голів не забивали. Завдяки перемозі в першому матчі з рахунком 2:0 іспанський клуб проходить далі. Варто зазначити, що український півзахисник “Байєра” Владлен Юрченко вийшов на заміну на 68-й хвилині зустрічі.

Справжня сенсація сталася в Римі. Празька “Спарта” ще до перерви забила 3 голи “Лаціо” і вийшла в чвертьфінал.

Незважаючи на поразку 2:1, “Атлетік” пройшов “Валенсію” завдяки голу на виїзді.

“Севілья” розгромила “Базель” 3:0. Дубль на свій рахунок записав Кевін Гамейро. Українець Євгеній Коноплянка не грав через травму.

“Брага” в результативному і багатому на події матчі обіграла “Фенербахче”. Португальський клуб отримав впевнену перемогу 4:1 і пройшов в наступний раунд.

На “Олд Траффорд” принципові суперники “Манчестер Юнайтед” та “Ліверпуль” обмінялися точними ударами в першому таймі. Нічия 1:1 на користь мерсисайдського клубу.

Дортмундська “Боруссія” знову перемогла лондонський “Тоттенхем” і пробилася  в 1/4 Ліги Європи. 5:1 – результат двоматчевого протистояння.