“Андерлехт” – “Шахтар”

Початок матчу: 22:05 за київським часом.

Де дивитися: ТРК Україна, телеканал Футбол 1.

У Брюсселі “Андерлехт” і “Шахтар” розіграють путівку в 1/4 Ліги Європи. “Гірники” в домашньому поєдинку зуміли створити зручну перевагу, обігравши бельгійців з рахунком 3:1. У складі донецького клубу забивали Тайсон, Кучер і Едуардо.

До матчу-відповіді “Шахтар” підходить без серйозних проблем зі складом. Повертається після дискваліфікації Тарас Степаненко. У центрі поля він приєднається до молодого дуету Коваленко-Малишев.

Не зможе допомогти “гірникам” травмований Азеведо, який не полетів з командою у Бельгію. На лівому фланзі захисту очікується вихід Ісмаілі.

Вихід на поле Тайсона, який перетворюється в нового лідера команди, залишається під питанням. Бразилець отримав травму в першому матчі з “Андерлехтом” і був замінений у перерві. Також Тайсон пропустив матч чемпіонату України проти “Дніпра”.

“Андерлехт” втратив Матіаса Суареса, який поєдинок у Львові починав в стартовому складі.

Головний тренер бельгійців Беснік Хасі вважає, що його команда зможе повернутися в гру і відігратися. У свою чергу, Мірча Луческу призвав забути матч проти “Дніпра” (дніпропетровський клуб переміг 4:1) і сподівається, що до серії пенальті справа не дійде.

Інші поєдинки вечора: “Байєр” – “Вільярреал”, “Валенсія” – “Атлетік” та “Лаціо” – “Спарта”. Початок матчів о 20:00 за київським часом.

О 22:05 боротьбу за путівки в чвертьфінал розпочнуть: “Брага” – “Фенербахче”, “Манчестер Юнайтед” – “Ліверпуль”, “Севілья” – “Базель”, “Тоттенхем” – “Боруссія” Д.