Київське “Динамо” гідно виступило на стадіоні “Етіхад”, але вивозять з Англії лише нічию. Таким чином, команда Сергія Реброва залишає Лігу чемпіонів, поступившись Манчестер Сіті” за сумою двох матчів 3:1.

15 березня на полі “Манчестер Сіті” київському клубу потрібно було забивати мінімум 3 голи, при цьому щоб безпосередньо пройти в 1/4 фіналу ЛЧ рахунок повинен був бути 0:3, а для додаткового часу – 1:3. Всі прекрасно розуміли, що домогтися такого результату на виїзді, та ще й проти однієї з кращих команд АПЛ – це щось з розряду фантастики, але “Динамо” вийшло і показало гідний футбол. На жаль, фатальною для “біло-синіх” стала перша 45-хвилинка в Києві 24-го лютого, де і були пропущені ті доленосні перші 2 голи.

Манчестер Сіті” і “Динамо” почали матч до такої міри обережно, що за весь перший тайм не було створено жодного небезпечного моменту. В основному епіцентр боротьби знаходився в центрі поля, зрідка виходячи за його межі. Ця боротьба привела до того, що вже до середини тайму “Городяни” були змушені замінити через травми двох своїх основних захисників – Компані і Отаменді.

Другий тайм був набагато активніше, голкіперам обох команд довелося потрудитися. Спочатку Навас міг ставити крапку в протистоянні, але завадила штанга. Ближче до кінця матчу був близький до взяття воріт Буяльський, однак пробив прямо в Харта.

У підсумку матч так і завершився сухою нічиєю. Команда Мануеля Пеллегріні проходить до чвертьфіналу, де їх вже чекає ПСЖ, “Бенфіка”, “Вольфсбург”, “Реал” і “Атлетіко”.

У паралельному матчі “Атлетіко” – ПСВ після фінального свистка рахунок був також 0:0, але так як команди і в першій грі відзначитися не зуміли, то був призначений додатковий час, а слідом за ним і пенальті. У післяматчевих 11-метрових сильнішим виявився мадридський клуб – 0:0 (8:7).