Господарі розпочали гру дуже активно і вийшли вперед вже на 10-й хвилині, гол забив Руїс після передачі від Матеуса. До середини тайму “Шахтар” додав і відігрався, капітан “Гірників” пробив штрафний, м’яч знайшов Малишева і той головою точно відправив м’яч у кут воріт, більш ніж з десяти метрів.

За рахунку 1:1 настав час фолів, гравці обох команд багато боролися і часто при цьому переходячи за рамки дозволеного, результатом чого стало 3 жовті картки (Малишев, Зозуля і Руїс). При такому активному футболі шанси відзначитися були як у “Дніпра“, так і у “Шахтаря”, але гол в роздягальню все ж забили господарі. Євген Шахов забив гол у роздягальню точним ударом в кут, результативну передачу на свій рахунок записав Зозуля.

На 2-й тайм “Гірники” вийшли із зовсім іншим настроєм і були готові відігратися, проте Роман Зозуля швидко поставив гостей на місце, замкнувши передачу від Матеуса – 3:1.

Далі гра розгорталася вже повністю за сценарієм “Дніпра”, відмінний захист і постійний пресинг суперника дали сої результати. “Шахтар” після важкого матчу в Лізі Європи ймовірно ще не встиг відновити сили і не зміг нічого вдіяти з суперником.

Але на цьому розгром не закінчився. У доданий час Срна збив Гаму в штрафній зоні, за що був призначений 11-метровий. Роман Безус без проблем пробив П’ятова – 4:1.

Після цього матчу “Шахтар” спускається на другу сходинку і тепер відстає від лідера УПЛ “Динамо” на 3 очки. “Дніпро” закріпився на четвертій сходинці, але в спину йому як і раніше дихає “Ворскла”.