“Динамо” і “Челсі” не змогли реалізувати свої моменти і розійшлися миром. У Києві на НСК “Олімпійський”, 20-го жовтня, пройшов матч між діючими чемпіонами України та Англії, однак результат виявився набагато скромніше очікування – 0:0.

“Аристократи” почали гру активніше, частіше атакуючи ворота Олександра Шовковського. Перший небезпечний момент з’явився у серба Неманьї Матіча, але півзахисника підвів його удар зовнішньою стороною стопи і м’яч пішов повз ворота. Через кілька хвилин Андрій Ярмоленко подавав штрафний, але нічого доброго для киян він не приніс.

У другому таймі “сині” знову почали активніше йти вперед. Спочатку екс гравець “Шахтаря” Вілліан прострілив у каркас воріт, чим налякав уболівальників на “Олімпійському”. Пізніше перевірив Шовковського іспанець Сеск Фабрегас, проте голкіпер “біло-синіх” парирував удар. Серед киян свої моменти забити втратили Віталій Буяльський та Андрій Ярмоленко.

Підтримати “Динамо” на НСК “Олімпійський” прийшло більше 60 тисяч уболівальників, але цієї підтримки, на жаль, виявилося мало для позитивного результату матчу для нашої команди. Гра у відповідь пройде в Лондоні вже 4-го листопада.

Суперник “Динамо” по групі G португальський “Порту” упевнено переграв ізраїльський “Маккабі” з рахунком 2:0, після чого очолив турнірну таблицю з 7 балами. “Біло-сині” йдуть слідом з 5 очками, “Челсі” на третьому з 4 балами, у “Маккабі” все ще 0.