10 березня відбулося 8 матчів в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. Головним матчем такого насиченого ігрового дня для українців став безумовно поєдинок між донецьким “Шахтарем” і бельгійським “Андерлехтом. “Гірники” у Львові впевнено переграли суперника з рахунком 3:1 і вже однією ногою знаходяться в 1/4 фіналу.

Активніше почали гості, бельгійці не тільки володіли ініціативою, але і першими створили небезпечний момент біля воріт Пятова. Врятував ситуацію Віктор Коваленко, з вини якого вона і сталася.

Незважаючи на перевагу “Андерлехта” першими забили господарі, на 21-й хвилині Коваленко увірвався в штрафну зону і потужно пробив прямо в голкіпера, Сільвіо Прото відбив, але на добиванні першим був Тайсон – 1:0.

Протягом наступних кількох хвилин “Гірники” могли ще як мінімум двічі відправляти м’яч у ворота, але якщо в першому випадку завадив захисник “Андерлехта”, то в другому Срна скинув м’яч на Кучера і останній головою відправив його в сітку – 2:0.

Пропустивши два голи за такий короткий проміжок часу, бельгійці були придушені і ледь не пропустили ще до перерви. “Шахтар” продовжував активно атакувати, щоправда забити так і не зумів, на перерву команди пішли за рахунку 2:0.

Другий тайм знову розпочався під диктовку “Андерлехта”, команда Бесніка Хаси зібралася, грала впевнено і агресивно. На 68-й хвилині гості зуміли відіграти один гол, Франк Ачеампонг замкнув головою передачу від Ібраїма Сорі Конте – 2:1.

“Андерлехт” продовжив атакувати і теоретично міг відвезти зі Львова навіть нічию, якби не третій гол від “Гірників”. Після подачі кутового, Едуардо головою відправив м’яч прямо під поперечину і поставив крапку в першому матчі – 3:1.