Ібрагімович творить чудеса, супер-швед доклав максимум зусиль для того, щоб переграти “Челсі” в Лондоні і вийти в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Матч завершився гостьовою перемогою з рахунком 1:2 і 2:4 на користь “ПСЖ”, за підсумками дух матчів.

Матч стартував за переваги гостей, команда Лорана Блана грала на порядок активніше і зуміла відзначитися вже на 16-й хвилині, забив Адрієн Рабьо після передачі від Ібрагімовича.

Гравці “Челсі” не розгубилися і через 11 хвилин зуміли повернути інтригу в матч, зрівняв рахунок Дієго Коста, передачу на іспанця віддав Вілліан.

У другій 45-хвилинці обидві команди показали прекрасний футбол і до останнього не було відомо як завершиться зустріч. Для того щоб перевести матч в овертайм господарям потрібно було відіграти ще один гол. Але в середині тайму Мотта віддав пас на Ді Марію, і аргентинець прострілив на дальню штангу, де передачу замкнув Ібрагімович – 1:2.

При такому результаті “Челсі” для перемоги потрібно було забивати мінімум 3 голи, тому інтрига була втрачена. Підопічні Хіддінка вже й самі не вірили в успішний результат, а Златан міг ще як мінімум двічі відправити м’яч у ворота Куртуа, але матч так і завершився з рахунком 1:2.

Лісабонська “Бенфіка” в гостях переграла пітерський “Зеніт” – 1:2 і вийшла в 1/4 фіналу ЛЧ з підсумковим рахунком 1:3.

Інтригу в протистояння на 69-й хвилині повернув Халк, який забив після пасу від Жиркова. Але незадовго до фінального свистка португальці двічі вразили ворота суперника. Спочатку відзначився Ніколас Гайтан і вже в доданий час крапку поставив Андерсон Таліска – 1:2.

Нагадаємо, у вівторок, 8 березня, в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вийшов мадридський “Реал” і німецький “Вольфсбург.