Підопічні Зідана володіли ініціативою в першому таймі і часто пробивали по воротах, проте більше шансів відзначитися було все ж у гостей. “Рома” будувала свою гру більше на контратаках і по ходу першої 45-хвилинки двічі виходили тет-а-тет з Кейлором Навасом. Обидва удава при цьому були неточними. Один хороший момент був і у “Реала“, Роналду міг відзначитися, але не зумів переграти Войцеха Щесни.

Другий тайм не особливо відрізнявся від першого, господарі атакували, гості захищалися. Салах знову вийшов 1 на 1 з Навасом і знову пробив мимо. Після цієї атаки “Реал” активізувався і став грати на порядок агресивніше. На 64-й хвилині ця активність дала свої плоди, Роналду забив гол після пасу від Васкеса. Всього через декілька хвилин Роналду виступив в ролі асистента, віддавши пас на Хамеса Родрігеса, який і поставив крапку в матчі – 2:0.

Мадридський “Реал” переміг “Рому” з загальним рахунком за підсумками двох матчів 4:0 і в 6-й раз поспіль пройшов в 1\4 фіналу Ліги чемпіонів.

У паралельному матчі “Вольфсбург” знову мінімально переграв “Гент“, але якщо в першому матчі рахунок був 3:2, то у відповідному німці забили всього один гол – 1:0. Переможний гол на 74-й хвилині забив Шюррле. Загальний рахунок по ходу двох матчів 4:2 на користь “Вольфсбурга”. При цьому німці вперше в своїй історії зіграють в 1\4 фіналу ЛЧ.