Донецький “Шахтар” переміг на виїзді “Шальке-04” з рахунком 0:3. Таким чином “гірники” пройшли свого суперника із загальним рахунком 3:0, за підсумками двох матчів. Перша зустріч у Львові була зіграна унічию 0:0.

Почав матч “Шахтар” дуже акуратно, підопічні Луческу краще тримали м’яч і проводили довгі розіграші, після чого перейшли до контратакуючого стилю гри. “Шальке” на початку гри мав пару хороших моментів, але реалізувати їх не зумів. Мінімум стільки ж моментів не змогли реалізувати і “гірники”, в першій половині тайму.

“Шахтар” проходить в 1/8 фіналу Ліги Європи (shakhtar.com)

В середині першої 45-хвилинки після чергової хорошою контратаки “Шахтар” все ж відкрив рахунок, ефектний гол п’ятою забив Марлос. Тепер німцям потрібно було забивати як мінімум 2 голи, але до кінця першого тайму рахунок на табло залишився на користь українців.

Другий тайм став справжнім провалом для господарів, а ось “Шахтар” показав футбол як за підручником. У ворота Ферманна ще двічі влітав м’яч, другий гол забив Феррейра, а крапку в протистоянні поставив Коваленко.