Легендарні гравці “Червоних дияволів” після завершення професійної кар’єри займаються різного роду бізнесом, одним з яких є готельний бізнес. Гаррі Невілл і Райан Гіггз отримали дозвіл на реставрацію та перероблення під елітний готель стару будівлю Фондової біржі Манчестера, в якому в підсумку планується 35 люксових номери. У готелі також буде великий тренажерний зал, спа і красива тераса на даху.

Але в неділю будівля готелю було захоплено бездомними активістами, відомими як “Манчестерські янголи“. Бездомні припускали, що футболісти вчинять так, як і безліч інших людей і через суд змусять їх покинути будівлю, але все виявилося зовсім інакше. 40-річний Гаррі Невілл завжди виділявся джентльменськими вчинками, і він не тільки не пішов до суду, але і дозволив бездомним перезимувати в готелі.

Цей вчинок вразив одного з борців за права людини і житлові права Уеслі Холла, який мало не розплакався після розмови з Гаррі Невіллом. Екс-футболіст уточнив, що він зовсім не переживає з цього приводу і останні 10 років активно допомагає безпритульним Манчестера, так що немає ніяких проблем в їх перебуванні в готелі протягом зими.

Невілл попросив у Холла натомість лише одне, що б інспектори та робітники мали повний доступ до будівлі. Бездомні активісти не тільки пообіцяли виконати цю умову, але й запропонували допомогу будівельникам у їхній роботі.