Перший матч між донецьким “Шахтарем” і гельзенкирхенського “Шальке, в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи, завершився безгольовою нічиєю – 0:0. Битва проходила на стадіоні “Арена Львів” 18 лютого.

Гра видалася дуже динамічною, обидві команди створили безліч моментів, але не реалізувати їх допомогли просто фантастичні сейви голкіперів – Андрія П’ятова і Ральфа Фермана.

Екс-гравець

Екс-гравець “Динамо” Юнес Беланда, тепер грає за “Шальке” (shakhtar.com)

Однак найкращий і фактично 100-процентний момент був все ж у гостей з Німеччини, на 76-й хвилині матчу. Олександр Кучер помилився і відправив м’яч у бік своїх воріт, у Пятова не залишалося вибору крім як взяти м’яч в руки, за що був призначений вільний удар на воротарській лінії. Йоханнес Гайс вдарив в по воротах “Шахтаря”, але м’яч влучив у руку одного з “Гірників”, за що суддя міг призначити пенальті, але з якихось причин вирішив цього не робити.

На 86-й хвилині “Шахтар” і зовсім залишився в 10-х, поле покинув Олександр Кучер, отримавши другу жовту картку. У підсумку матч завершився сухою нічиєю – 0:0. Гра у відповідь відбудеться в Гельзенкірхені 25 лютого.

Серед інших матчів варто виділити гостьову поразку “Манчестер Юнайтед“. Підопічні Луї ван Гала не змогли здолати скромний клуб з Данії “Мідтьюлланн” – 2:1.