З недавніх пір головним тренером мадридського “Реала” став легендарний футболіст Зінедін Зідан. У першому своєму лігочемпіонівському поєдинку на посаді наставника “вершкових” Зідан добув виїзну перемогу над “Ромою” – 0:2.

Перший тайм виявився безголевим, обидві команди грали на високих швидкостях, але небезпечних моментів створити так і не змогли.

У другому таймі “Реал” почав діяти активніше і втілив свою перевагу в голи. Рахунок в матчі відкрив Кріштіану Роналду, який забив шикарний гол у “дев’ятку” з лівого кута штрафного майданчика. В кінці поєдинку рахунок подвоїв Хесе, гравець вийшов замість Хамеса Родрігеса на 82-й хвилині.

“Рома” не змогла реалізувати свої моменти, крім цього скоротити рахунок не дозволив головний суддя матчу Павел Краловець, який не призначив пенальті після порушення в своїй штрафній Серхіо Рамоса на Флоренці.

У паралельному матчі “Вольфсбург” почав громити на виїзді “Генк“, проте в кінці матчу ледь не поплатився за свою розслабленість після рахунку 0:3. Німці почали гру потужно, перший тайм завершився з рахунком 0:1. Перший гол в ворота “Генка” забив Дракслер за хвилину до перерви.

У другій 45-хвилинці “вовки” грали також активно і зуміли вразити ворота суперника ще двічі. Дубль оформив Дракслер і гол на свій рахунок записав Крузе.

Після комфортної переваги 0:3 німці розслабилися і пропустили 2 м’ячі від Кумса і Кулібалі. Незадовго до фінального свистка господарі активно насіли на ворота “Вольфсбурга”, але так і не змогли уникнути поразки – 2:3.