Ліга чемпіонів повернулася! У перший день після перерви відбулося два матчі, а саме – “ПСЖ” вдома приймав “Челсі”, а “Бенфіка” – пітерський “Зеніт”.

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів паризький “Парі Сен-Жермен” здобув мінімальну перемогу над лондонським “Челсі” – 2:1. Рахунок в матчі відкрив супер-нападник Златан Ібрагімович на 39-й хвилині, проте в доданий час до першого тайму Джон Обі Мікел зрівняв рахунок – 1:1. У другому таймі господарі продовжили атакувати ворота суперника і це переросло у другий гол. На 78-й хвилині рахунок подвоїв Едісон Кавані – 2:1.

У паралельному матчі, який проходив на стадіоні “Ештадіу да Луш” місцева “Бенфіка” в доданий час забила переможний гол в ворота російського “Зеніту” – 1:0. Героєм матчу став Жонас, нападник забив м’яч у ворота суперника після подачі Гайтана.

Матчі-відповіді відбудуться 9 березня, “Челсі” спробує переграти суперника в рідних стінах “Стемфорд Брідж”, а “Зеніт” в Санкт-Петербурзі на стадіоні “Петровський”.

У другому за престижністю клубному турнірі Лізі Європи відбувся один матч, “Фенербахче” на своєму полі без проблем розібрався з “Локомотивом“.

Гравці турецького клубу на протязі всього матчу були активнішими суперника і зуміли забити вже на 18-й хвилині. М’яч у ворота “Локомотива” відправив Жозеф Соуза. В кінці другого тайму Соуза забив другий гол і безумовно став героєм матчу – 2:0.