65-й ​​”Матч всіх зірок НБА” (NBA All-Star Game) вперше пройшов в Канаді, а точніше в її найбільшому місті Торонто, на стадіоні “Ейр Канада-центр”. У 2016 році матч став найрезультативнішим в історії, адже команди на двох закинули неймовірні 369 очок! Як і в 2015 році переможцем стала збірна Заходу, яка переграла Схід з рахунком 196:173.

Результативність в грі просто зашкалювала, гравці розстрілювали кільця один одного з-за дуги при першому зручному випадку. Тут також варто поглянути на рахунок в кожній чверті, команди не забивали за чверть менше 40 очок – 40:43, 52:47, 53:46, 51:37. Початок був за Східною конференцією, проте це тривало недовго і починаючи з другого відрізка Захід вирвався вперед і більше не дозволяв підібратися до себе супернику. В останній чверті Західна конференція і зовсім зробила ривок і до 200 очок не вистачило всього 4-х.

Додамо також, що цей All-Star став для Кобі Брайанта 18-м і останнім в кар’єрі, адже вже в кінці цього сезону легендарний гравець “Лейкерс” і в цілому Національної баскетбольної асоціації завершить кар’єру. За 26 хвилин на майданчику Кобі забив 10 очок, зробив 6 підбирань і віддав 7 передач. “Разом з Брайантом сьогодні пішла ціла епоха” – прокоментував сьогоднішній матч головний тренер “Сперс” і збірної Заходу Грегг Попович.

MVP матчу другий рік поспіль став один з лідерів “Оклахоми” Расселл Вестбрук, на його рахунку 31 очко. Таким чином гравець вийшов на перше місце за цим показником, адже два рази поспіль найціннішим гравцем ставав лише Боб Петтіт в 1958 і 1959 роках.

Гравець “Індіани” Пол Джордж накидав 41 очко, що зробило його найрезультативнішим гравцем не тільки збірної Сходу, а й усієї зустрічі. Форварду “Пейсерс” не вистачило всього 1 очка, щоб наздогнати і розділити перше місце з Вілтом Чемберленом, який в 1962 році закинув 42.