Геннадій Головкін знову переміг, казахстанський боксер не помітив в рингу досвідченого канадського бійця Давида Лем’є і відібрав у нього титул чемпіона світу за версією IBF. Цей пояс став четвертим в колекції Геннадія.

Головкін почав нав’язувати Лем’є свою манеру бою з перших секунд, зайнявши центр рингу. Геннадій тримав Давида на дистанції і постійно намагався дістати його прямими і вже в 2-му раунді пару раз дістав канадця джебом. Лем’є не зміг пристосуватися до такої манери бою і став пропускати все частіше. В арсеналі у Головкіна було ще багато ударів і він став діставати свого суперника лівим боковим, який також часто влучав у ціль.

У четвертому раунд Геннадій міг завершувати поєдинок, але канадець виявився міцним і вистояв після потужного пропуску. П’ятий раунд знову міг виявитися для Лем’є останнім, GGG завдав точного удару по печінці, після якого Давид опустився на одне коліно, але знову знайшов у собі сили на продовження бою. Починаючи з сьомого раунду те, що відбувалося в рингу, все більше починало ставати схожим на побиття, а рефері навіть доводилося зупиняти бій для надання медичної допомоги Лем’є. У восьмому раунді бій все ж був зупинений, рефері прийняв рішення зберегти здоров’я боксера, який вже практично не відповідав на удари казаха.

У цьому поєдинку Геннадій Головкін в 15-й раз захистив свій пояс WBA, 12-й раз поспіль провів захист поясу за версією IBO і в третій раз WBC. Ну а в цілому тепер у боксера чотири чемпіонські пояси.

Після 34 поєдинків на профі рингу у Головкіна немає жодної поразки, 31 бій він закінчив нокаутом. Канадець Давид Лем’є програв свій третій бій з 37, в 31 поєдинку переміг нокаутом.

За бій боксери отримали на двох 3,5 мільйона доларів. $2 мільйона вирушили на рахунок Геннадія Головкіна і відповідно $1,5 мільйона – Лем’є. Крім цього гонорар боксерів залежить також і від телетрансляцій, так що дана сума може на порядок зрости.