Легендарний гравець NBA Майкл Джордан став номером 1 в рейтингу кращих гравців Національної баскетбольної асоціації в історії. Пік популярності зоряного гравця “Чикаго Буллз” припав на кінець 80-х років, після чого він тимчасово пішов у бейсбол і повернувшись в 90-х знову став зіркою першого калібру в Лізі.

Легендарний гравець NBA Майкл Джордан

Легендарний гравець NBA Майкл Джордан

Другу сходинку посів не менше зоряний ветеран баскетболу – Карім Абдул-Джаббар. Центровий став мегазіркою перебуваючи в “Лейкерс”, пік популярності Абдул-Джаббара припав на 70-і роки. Також він грав за “Мілуокі Бакс”. За 20 років в НБА гравець ставав 5 разів MVP чемпіонату і цей рекорд все ще не побитий.

Карім Абдул-Джаббар - 2-й в рейтингу кращих (slamdunk.ru)

Карім Абдул-Джаббар – 2-й в рейтингу кращих (slamdunk.ru)

На почесному третьому місці в рейтингу розташувався чинний гравець Ліги – ЛеБрон Джеймс. Легкий форвард захищав кольори “Кавальєрс” на старті своєї кар’єри і з недавніх пір знову повернувся в рідну команду. На рахунку Джеймса 4 титули MVP ліги.

ЛеБрон Джеймс (sport-xl.org)

ЛеБрон Джеймс (sport-xl.org)

Четверте місце зайняв ще один легендарний гравець “Лейкерс” – Меджік Джонсон. Разом з Джорданом вони є одними з кращих гравців свого часу. На рахунку Джонсона 3 титулу MVP.

Легендарний гравець "Лейкерс" Меджік Джонсон

Легендарний гравець “Лейкерс” Меджік Джонсон (formabasket.com)

Останнім в Топ-5 виявився культовий баскетболіст – Уїлт Чемберлен. Гравець почав свою кар’єру в далекому 1959 році, виступав за “Ворріорс”, “Сіксерс” і “Лейкерс”. Що вражає досі, так це його ігрові показники. Протягом 118 матчів поспіль він забивав більше 50 очок, а на протязі 32 матчів – більше 60 очок. Ці показники по сей день є рекордними.

Культовий баскетболіст всіх часів і народів - Уїлт Чемберлен

Культовий баскетболіст всіх часів і народів – Уїлт Чемберлен