Неофіційний сайт “Дніпра” повідомив, що незабаром дніпропетровська команда може бути відлучена від єврокубків. Справа в тому, що за інформацією fcdnipro.com власник команди Ігор Коломойський не хоче розплачуватися за боргами. Український клуб повинен розрахуватися з помічниками колишнього тренера команди – Хуанде Рамоса. У виданні зазначають, що поки офіційних паперів від УЄФА не надходило, але в клубі вже відомо, що покарання неминуче.

Крім того, “Дніпру” загрожують позови не тільки від тренерського штабу іспанця. Гравці незабаром можуть звернутися в арбітражний суд щодо заборгованостей по заробітній платі. Агенти також хочуть отримати своє, а значить будуть подавати позови проти клубу.

Дніпропетровську команду можуть очікувати суворі покарання: мінус 12 очок в чемпіонаті України, заборона на трансфери, не кажучи вже про вилучення з єврокубків. Можливо, що “Дніпро” сильно зміниться після даних санкцій і вболівальники незабаром не впізнають свою улюблену команду, яка менше року тому грала у фіналі Ліги Європи.

Нагадаємо, команда Маркевича не змогла подолати груповий бар’єр Ліги Європи сезону 2015/2016, а в чемпіонаті України “Дніпро” розташувався на 4-й позиції.