Вінгер “Севільї” Євген Коноплянка зумів перервати свою 100-денну гольову “засуху”. Українець вийшов на заміну в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії проти “Леванте” на 64-й хвилині поєдинку, а вже через кілька хвилин блискуче переправив “снаряд” у ворота, встановивши остаточний рахунок матчу 3: 1 на користь “Севільї”.

Ще один українець Артем Кравець став справжнім героєм дня. “Штутгарт” Кравця в 19-му турі Бундесліги приймав “Гамбург”. Зустріч завершилася перемогою Швабів з рахунком 2: 1, а переможний гол в кінцівці зустрічі записав на свій рахунок форвард збірної України.

Нагадаємо, Кравець на правах оренди виступатиме за “Штутгарт” на протязі півроку, а після закінчення сезону німецький клуб може викупити нападника у “Динамо”.

У 20 турі чемпіонату Німеччини команда Кравця відправиться в гості до “Айнтрахту”, а “Севілья” Коноплянки в рамках 23-го туру чемпіонату Іспанії зустрінеться з “грозою” грандів – “Сельтою”.