Жіноча збірна України з біатлону в неділю, 17 січня, здобула “золото” Кубка світу виграв естафету. Поблизу фінішу українські спортсменки не дали обігнати себе біатлоністкам з Німеччини.

Першою з українок в гонці стартувала 23-річна біатлоністка Ірина Варвинець. Спортсменка відстріляла на нуль всі мішені і завдяки відмінній швидкості Ірина змогла передати естафету Юлії Джимі на 2-му місці. Юлія діяла ще краще і пройшла свою ділянку просто ідеально, завдяки чому вивела Україну на 1-е місце. Наступною естафету отримала Валентина Семеренко, у якої в запасі була 24-секундна перевага над найближчим суперником. На жаль, на першій стрільбі Валентина пішла на штрафне коло через те, що навіть використавши додаткові патрони не змогла закрити всі мішені. Через помилки Семеренко збірна України тимчасово покинула трійку лідерів. Валентина виправила ситуацію під час другої стрільби і змогла першою передати естафету.

Далі прийшла черга Олени Підгрушної, яка стала останньою зі збірної України в цій гонці. Протягом всієї гонки Олену переслідувала німкеня Лаура Дальмаєр. Усього за кілька метрів до фінішу здавалося, що Лаура Дальмаєр може випередити нашу біатлоністку, але тут ключову роль зіграв досвід нашого капітана та Підгрушна фінішувала першою.

Збірна України фінішувала першою, другою – німкені, третіми – італійки.

1.Україна (1+4) 1:16:14.2