“Бронзовий бомбардувальник” Деонтей Вайлдер провів черговий захист найпрестижнішого поясу суперважкого дивізіону WBC у поєдинку проти поляка Артура Шпильки. Американець захистив свій титул і тепер на рахунку Деонтея 36 перемог і все ще 0 поразок.

Поєдинок був досить рівним і конкурентним аж до 9 раунду, але в одному епізоді Уайлдер завдав Шпильці точний удар в щелепу з правого, поляк не бачив удару і опинився у важкому нокауті. Артур знепритомнів і боксеру знадобилася медична допомога, після чоло він прийшов до тями, але все ж був винесений на носилках.

Супернокаут від Деонтея Вайлдера цілком може стати кращим КО року:

Чемпіон WBC переміг нокаутом в 35 з 36 поєдинків, що є просто неймовірним показником. Наступний свій бій Уайлдер проведе проти обов’язкового претендента на пояс WBC Олександра Повєткіна.

В іншому поєдинку українець В’ячеслав Глазков програв американцеві Чарльзу Мартіну технічним нокаутом і упустив вакантний титул IBF.

Перші 2 раунду боксери провели досить спокійно, але в 3-му В’ячеслав послизнувся і впав на настил рингу, після чого піднявся і через кілька секунд знову впав. Ставши на ноги Глазков почав кульгати і насилу дійшов до свого кутка. Рефері запитав українця, чи зможе він продовжити бій, на що В’ячеслав відповів негативно.

За даними ЗМІ, у В’ячеслава Глазкова серйозні проблеми з правим коліном – розрив передньої хрестоподібної зв’язки. Боксер був змушений покинути ринг ще до оголошення результату поєдинку.