У Києві стартував 11-й тур чемпіонату України і перший же матч став центровим. Київське “Динамо” приймало у себе вдома донецький “Шахтар” і поступилося з великим рахунком 0:3, тим самим пропустивши “гірників” на першу сходинку турнірної таблиці.

Донеччани почали гру активніше господарів поля і вже зі старту почали штурмувати ворота Шовковського, але забити гол на перших хвилинах не вийшло. До 12-ї хвилини у гравців “Шахтаря” було кілька хороших гольових моментів, правда з реалізацією у підопічних Луческу на початку гри були проблеми. Ближче до середини першого тайму активізувалося “Динамо” і тепер свої моменти вразити ворота суперника не використовував вже Андрій Ярмоленко, який до слова підписав новий контракт з “біло-синіми” до 2020 року.

Рахунок все ж відкрили гості, наприкінці першого тайму свій шанс забити не упустив бразилець Марлос. Півзахисник “Шахтаря” обмінявся передачами з Бернардом в карній зоні і точним ударом пробив повз голкіпера “Динамо” – 0:1.

Другий тайм активніше почали “динамівці”, але після низки нереалізованих моментів віддали ініціативу гостям. Подвоїв рахунок на табло Алекс Тейшейра на 14-й хвилині другого тайму. Бразилець відправив м’яч у ворота Шовковського з воротарської лінії – 0:2. Всього через кілька хвилин Тейшейра забиває дубль і доводить рахунок на НСК “Олімпійський” до розгрому. Після точної передачі від Гладкого, Тейшейра вийшов тет-а-тет з Шовковським і точним ударом відправив м’яч у дальній кут воріт – 0:3.

Після такої впевненої перемоги “Шахтар” не лише наздогнав киян за очками, набравши за 11 турів 28 балів, але і зміг змістити “Динамо” з першого рядка, за рахунок перемоги в особистому протистоянні.

Інші матчі 11-го туру чемпіонату України будуть проходити 17 і 18 жовтня.