Екстремал Танкред Меле загинув під час підготовки до одного зі своїх відомих трюків. Француз, який заснував школу “Літаючі Французи” (Flying Frenchies) готувався до виконання свого знаменитого трюку – переходу по канату між повітряними кулями на висоті. Підготовка проходила в департаменті Дром на південному сході Франції. Про це йдеться на сторінці Facebook акробатичній групи Flying Frenchies.

Танкред Меле

Танкред Меле

32-річний француз Танкред Меле (Tancrède Melet), як заявляють французькі ЗМІ, разом зі своїми колегами готував до польоту аеростати на землі. Одна з повітряних куль почала несподівано злітати, Меле зачепився за кошик кулі і повис на витягнутих руках, на висоті 30 метрів над землею Танкред зірвався вниз і загинув.

У повідомленні Flying Frenchies говориться, що на Танкреда Меле рівнялись у всьому світі екстремального спорту. Він знаходився серед кращих у світі бейсджамперів, а також в ходінні по стропі, польотам в костюмі-крилі, альпінізмі і багатьом іншим екстремальним видам спорту. Меле і його колеги вважалися першовідкривачами skyline (ходіння по стропі на величезній висоті).

До професійного заняття екстремальними видами спорту француз працював інженером. У Танкреда Меле залишилася маленька дочка.