В оновленому рейтингу “Міжнародної боксерської федерації” (IBF) відбулися зміни. Федерація оновила свої рейтинги у всіх 17 вагових категоріях. Найголовніша новина цього оновлення – відсутність в рейтингу супертяжів Володимира Кличка, який зовсім недавно програв даний пояс у поєдинку проти Тайсона Ф’юрі. До поновлення Володимир посідав у рейтингу IBF третю сходинку.

Але цьому рішенню є просте пояснення. Все відбулося через те, що Володимир Кличко скористається опцією в контракті і проведе матч-реванш з Тайсоном Ф’юрі, у зв’язку з чим українець не може перебувати в рейтингу IBF незалежно від результату бою. У разі перемоги над Ф’юрі, Володимир стане чемпіоном за іншими версіями (ред. – Крім IBF, через втрату Ф’юрі пояса), так як чемпіони світу не можуть перебувати в рейтингах інших боксерських організацій. Якщо ж Кличко-молодший знову програє британцю, то швидше за все завершить кар’єру.

Чемпіонський пояс IBF

Чемпіонський пояс IBF

Серед інших змін в рейтингу IBF варто відзначити стрибок у ньому британця Ентоні Джошуа і боксера з Камеруну Карлоса Такама, обидва бійця піднялися відразу на 4 рядки вгору. Джошуа після впевненої перемоги над Уайтом піднявся з 8-го на 4-е місце, а камерунець переміг Аріаса і перемістився з 9-го рядка на 5-ю.

Лідирують в рейтингу IBF українець В’ячеслав Глазков і американець Чарльз Мартін, саме вони 16 січня битимуться за вакантний титул. Другий рядок залишається вакантним, виходячи з цього незабаром може відбутися поєдинок між Джошуа і Такамом за звання офіційного претендента на пояс “Міжнародної боксерської федерації”.

Рейтинг IBF Суперважкий дивізіон (оновлений 04.01.2016):

Ім’яКраїна
1Vyacheslav GlazkovUkraine
2Вакантне 
3Charles MartinUnited States
4Erkan TeperGermany
5Anthony JoshuaEngland
6Carlos TakamFrance
7Joshua ParkerNew Zealand
8Steve CunninghamUnited States
9Andy RuizMexico
10Bermane StiverneHaiti
11Kubrat PulevBulgaria
12Robert HeleniusGermany
13Derek ChisoraZimbabwe
14Alexander UstinovRussian Federation
15Andrey FedosovRussian Federation