Дядько і за сумісництвом тренер Тайсона Ф’юрі – Пітер Ф’юрі заявив, що контракт на повторний поєдинок з українцем Володимиром Кличком вже підписаний. Про це представник команди новоспеченого чемпіона заявив в інтерв’ю WorldBoxingNews.

Нагадаємо, Володимир Кличко програв Тайсону Ф’юрі за підсумками 12 раундів. Бій пройшов в Дюссельдорфі 28-го листопада, таким чином українець не зміг захистити свої пояси за версіями WBA\WBO\IBO\IBF.

Через кілька днів після поразки Володимир Кличко прийняв рішення скористатися пунктом в контракті про реванш. У грудні менеджер українця Бенте заявив, що реванш між Кличком і Ф’юрі з високою ймовірністю відбудеться в травні-червні 2016 року.

Через кілька тижнів Пітер Ф’юрі повідомив, що контракт на повторний бій між Тайсоном і Володимиром підписаний і відбудеться він не пізніше травня 2016. З приводу трансляції ще не все ясно, але за заявою тренера британця, право на трансляцію отримає той телеканал, який запропонує більше грошей і зможе провести трансляцію поєдинку такого рівня. Бій з високою ймовірністю пройде у Великобританії.

Ф’юрі вийде на бій проти Володимира не з усіма поясами, адже організація IBF в грудні відібрала у Тайсона чемпіонський пояс. Сталося це через відмову британця проводити обов’язковий захист титулу в поєдинку проти українця В’ячеслава Глазкова. Тепер доля пояса вирішиться в бою між Глазковим і Чарльзом Мартіном.