Нещодавно легендарний боксер Рой Джонс-молодший прийняв російське громадянство і в першому ж поєдинку під новим прапором його відправили в нокаут. Тепер ця ж доля спіткала ще одного перебіжчика, на черзі був боєць змішаних єдиноборств Джефф Монсон, колись один з кращих бійців ММА у світі в першому своєму поєдинку за Росію не зміг вистояти на рингу і хвилини. Такі невдалі виступи екс-американців були висміяні в Мережі забавним “Коубом”.

Рой Джонс пропускає від Енцо Маккарінеллі

Рой Джонс пропускає від Енцо Маккарінеллі

Даний “Коуб” був опублікований на сторінці журналіста Айдера Муждабаева на його сторінці в Fb. Своє творіння Айдер прокоментував: “Те, що побудовано на брехні, руйнується за секунду”. І з ним важко посперечатися. Саме тому даний запис журналіста був оцінений користувачами соцмережі. Один з користувачів назвав ці поразки “фінальним етапом посвячення в росіянина”, іншого коментатора вражає підхід РФ до пошуку нових спортсменів – “Шукають фріків по всьому світу. Ну і? Кому і що ви довели?”.

Нагадаємо з чого все почалося. Спочатку Рой Джонс після отримання громадянства РФ вийшов під прапором нової країни і був побитий представником Британії Енцо Маккарінеллі. Екс-американець був відправлений у важкий нокаут вже в 4-му раунді.

Але це був не кінець, подвиг Роя Джонса повторив “Сніговик” Джефф Монсон. 44-річний боєць змішаних єдиноборств (ММА) перебрався в Росію і в першому ж поєдинку за нову країну зазнав досить жорсткої поразки. На шляху Монсона став молодий представник черкаського клубу Grizzly (Україна) камерунець Дональд Нджатах. Монсон не зміг протриматися навіть хвилини і впав від першого влучення Дональда в щелепу.