Кілька днів тому екс-президента Міжнародної федерації футболу FIFA Йозефа Блаттера і главу Союзу європейських футбольних асоціацій UEFA Мішеля Платіні відсторонили від будь-якої футбольної діяльності на 8 років. Дана ситуація сталася через підозри футбольних функціонерів у корупції. Після відсторонення Блаттер прийняв рішення завершити кар’єру у футболі.

У своїй заяві Йозеф Блаттер сказав, що завершив кар’єру у футболі, так як втратив віру в FIFA ще 27 травня 2015. Сталося це в той день, коли у справи Міжнародної футбольної організації втрутилися правоохоронні органи США і стали називати організацію – мафіозною. Також Блаттер вважає своє з Платіні відсторонення від футболу – нонсенсом, так як у Швейцарії на 8 років відсторонюють за серйозніші справи, такі як пограбування банку або вбивство. Після 40 років у ФІФА Блаттера не турбують чутки про його минуле, так як для футбольного функціонера воно вийшло набагато краще, ніж майбутнє.

Нагадаємо, комітет ФІФА з етики запідозрив Блаттера і Платіні в корупції ще кілька місяців тому. Екс-президента ФІФА підозрювали в переводі 2-х млн швейцарських франків на рахунок глави УЄФА, гроші переводилися з рахунку Міжнародної федерації футболу.