Фінальний матч Клубного Чемпіонату світу відбувся в японській Йокогамі 20 грудня. У фіналі за кубок боролися аргентинський “Рівер Плейт” і каталонська “Барселона“. Голи Ліонеля Мессі і Луїса Суареса допомогли “Барсі” виграти третій в історії кубок клубного ЧС і 5-й трофей за підсумками року.

Матч на стадіоні Nissan завершився з рахунком 0:3 на користь “Барселони”. Практично весь матч каталонці мали солідну перевагу, але не могли забити протягом майже всього першого тайму. Однак на 36-й хвилині Неймар скинув м’яч головою в штрафну суперника, де Мессі після прекрасної обробки відправив його під штангу воріт голкіпера Марсело Баровера – 0:1.

У другому таймі “Барселона” додала і в підсумку довела рахунок до розгрому. Другий гол організував Бускетс, іспанець вивів Суареса тет-а-тет з голкіпером, і уругваєць чудово впорався зі своїм завданням – 0:2. На 68-й хвилині в матчі була поставлена ​​жирна крапка, тепер в ролі асистента знову виступив Неймар, бразилець зробив навіс на лінію воріт суперника, Луїс Суарес вискочив з-за спин гравців “Рівер-Плейт” і головою відправив м’яч у ворота – 0:3.

Перемігши в Клубному Чемпіонаті світу “Барселона” виграла третій великий міжнародний турнір протягом року. В цілому каталонці за 2015 виграли 5 трофеїв: Ліга чемпіонів, Суперкубок УЄФА, Клубний ЧС, а також стали чемпіонами Ла Ліги і виграли Кубок Іспанії. Не скорився гравцям “Барси” лише Суперкубок Іспанії, який виграв “Атлетик” Б.