16-й тур англійської Прем’єр-ліги не обійшовся без сюрпризів і сьогодні ми розглянемо 2 найцікавіших матча. “Борнмут” зносить на своєму шляху вже другий топ клуб поспіль, після перемоги над “Челсі”, “Вишні” (саме таке прізвисько у англійського клубу) на домашньому стадіоні розібралися з “Манчестер Юнайтед“. В іншому матчі неймовірний “Лестер” трощить на своєму шляху всіх суперників і одноосібно очолює турнірну таблицю.

“Борнмут” покарав “МЮ” з рахунком 2:1. Перший гол у ворота Де Хеа був забитий прямо з кутового, Станіслас відправив м’яч точно в дальню “дев’ятку”. У середині першого тайму Феллайні зміг відіграти один гол, але в другій 45-хвилинці Кінг подвоїв рахунок і поставив крапку в матчі.

Другий матч, який варто відзначити в 16-му турі, це битва між діючим чемпіоном Англії “Челсі” і командою, яка вже не перший тур очолює АПЛ – “Лестером“.

“Лестер Сіті” громить на своєму шляху всі команди АПЛ, за 16 турів “Лиси” програли всього 1 матч – “Арсеналу” (2:5). Цього разу на шляху команди Клаудіо Раньєрі став “Челсі”. По ходу матчу “Сині” програвали 2:0 і лише наприкінці битви змогли відіграти один м’яч.

Поразка 2:1 відправила “Челсі” на 16 сходинку АПЛ. Команда Моурінью не може перемогти вже в трьох матчах поспіль. У “Лестера” справи йдуть просто чудово, команда знову повернула собі першу сходинку в чемпіонаті і випереджає найближчого суперника на 2 очки. Крім цього, форвард “Лестера” Джеймі Варді на даний момент є кращим бомбардиром АПЛ, на його рахунку 15 голів.