На офіційному сайті Федерації футболу України був поставлений банер, натиснувши на який уболівальник може перейти на сайт УЄФА та оформити заявку на купівлю квитків на матчі чемпіонату Європи 2016 у Франції. Будь-який громадянин України може залишити свою заявку на сайті УЄФА з 14 грудня (13:00) до 18 січня (13:00) 2016 року.

Як купити квитки на Євро-2016? Все просто. Переходь за посиланням і залишай заявку

На сайті ФФУ оголосили про продаж квитків на Євро-2016

На сайті ФФУ оголосили про продаж квитків на Євро-2016

Однак заявки будуть переглянуті лише після 18 січня і в тій послідовності, в якій вони були подані. Якщо ж заявок буде більше, ніж виділених квитків для українських вболівальників, то UEFA проведе спеціальне жеребкування.

Ближче до кінця лютого прийдешнього року, будь-який з уболівальників зможе оформити заявку на покупку квитків через сайт UEFA, після чого на його офіційну пошту буде відправлено листа з результатами обробленого запиту. Якщо ж цей результат буде позитивним, то вартість замовлених квитків автоматично зніметься з кредитної карти вболівальника. Отже, на карті повинна бути потрібна сума грошей, а банк клієнта повинен бути попереджений про можливе проведення міжнародної транзакції.

На сайті UEFA стартував продаж квитків на Євро-2016 (uefa.com)

На сайті UEFA стартував продаж квитків на Євро-2016 (uefa.com)

Також у вболівальників буде можливість придбати командні квитки, які є умовними. Ці квитки дадуть право вболівальнику відвідувати всі матчі своєї збірної до того моменту, поки його команда виступає на Євро-2016. Якщо команда проходить далі в турнірі, то ваучери активуються і їх можна обміняти на квитки, якщо ж вибуває – то кошти повернуться на кредитну карту після завершення змагання. Тут варто звернути увагу на те, що кредитна карта повинна бути дієвою до вересня 2016 року, так як кошти можуть бути повернуті тільки на ту карту, з якою вони були зняті.

До середини травня 2016 всі куплені квитки будуть відправлені на адресу, вказану при покупці. Змінити адресу доставки можна лише до 18 січня, після чого портал з продажу квитків закриють.

Вартість квитків на Євро-2016. Місця на центральних трибунах (1-я категорія) – €145-895, місця в кутах центральних трибун (2-я категорія) – €105-595, місця за воротами (3-я категорія) – €55-295, місця в самому верху й у самому низу за воротами (4-а категорія) – €25-85.