Тайсон Ф’юрі 28 листопада відібрав у Володимира Кличка чемпіонські пояси, серед яких був і пояс IBF. У зв’язку з обов’язками перед федерацією британець був зобов’язаний спочатку боксувати з обов’язковим претендентом Глазковим, проте він вибрав інший шлях і “Міжнародна боксерська федерація” прийняла рішення відібрати у новоспеченого чемпіона пояс IBF і зробити його вакантним.

“Циганський барон” ще задовго до цього інциденту заявив, що у разі проблем з IBF він відправить цей пояс у відро для сміття, але після пригоди боксер пішов трохи далі і змив його в унітаз. Фото пояса IBF було опубліковано в офіційному Твіттер-каналі команди Ф’юрі.

Нагадаємо, у зв’язку з відмовою Тайсона Ф’юрі від поєдинку з В’ячеславом Глазковим, пояс IBF став вакантним, і тепер Глазков битиметься за нього з Чарльзом Мартіном. Сторони боксерів зобов’язані домовитися про поєдинок до 8 січня.

У той же час в матчі-реванші Володимир Кличко – Тайсон Ф’юрі на кону стоятиме на один пояс менше. Таким чином Володимиру Кличку, в разі перемоги, потрібно буде провести ще як мінімум 2 поєдинка для об’єднання всіх поясів.