У повідомленні на сайті зазначено: “Більше року Савік Шустер та вся команда телеканалу 3S.tv працювали, щоб довести, що в Україні може існувати медіа-продукт без грошей олігархів. Але зараз нам доведеться попрощатись з улюбленою справою через те, що у нас реально закінчились гроші”.

Це й стало головною причиною закриття каналу 3S.tv. Команда телеканалу також наголосила, що в Україні працювати за нормальними бізнесовими правилами виявилось не можливо. Постійна судова тяганина, штрафи від податкової та позбавлення Савіка Шустера ліцензії, не давали можливості нормально працювати. Все це нікуди, на жаль, не зникне й після закриття 3S.tv.

До цього моменту головними інвесторами каналу були: 20 тис. глядачів, які вступили до клубу 3S.tv та один представник бізнесу. Їх коштів для створення медійного продукту виявилося замало.

Крім того, на каналі заявили, що головним стимулом продовження роботи можуть стати тільки фінансові інвестиції, адже бажання працювати у команди залишається, навіть в умовах української дійсності.

“Для цього все є – і студія, і техніка, і найголовніше – люди, ті журналісти, редактори, оператори, режисери, продюсери та інші, які станом на сьогодні вже написали заяви на звільнення”, – підсумували на каналі 3S.tv.