Настав листопад 2016 року, і багато українців хочуть знати, якою ж буде погода в цей останній осінній місяць. Своїми прогнозами поділилися офіційний і народний синоптики України, повідомляє Метеопрог.

За прогнозами Вазіри Мартазинової, завідуючої відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту Національної академії наук України, зима прийде в нашу країну лише в кінці листопада або на початку грудня. Саме з цього моменту в Україні почнуться рясні опади і сформується сніговий покрив. Сніг протримається в країні приблизно до нового року.

Зима, за даними Вазіри Мартазинової, буде нестійкою. З жовтня по лютий очікується всього 20-25 холодних днів, в інші дні буде позитивний і дуже високий температурний режим.

Якою буде погода в Україні в листопаді?

Якою буде погода в Україні в листопаді?

Прогноз народного синоптика Леоніда Горбаня на листопад 2016 року говорить про те, що в листопаді буде сира і прохолодна погода. Температура не підніматиметься вище 8 градусів тепла, а дощі і мокрий сніг прогнозуються на кінець листопада.

Читайте також про графік магнітних бур на листопад, до яких обов’язково потрібно готуватися заздалегідь.