78-річний голлівудський актор Морган Фрімен заявив, що 5 грудня був за крок від загибелі. За словами оскароносного актора, справи періодично йдуть не за планом і тому він ледь не потрапив в авіакатастрофу. Досвідчений пілот Джиммі Хобсон зміг приземлити частково вийшовший з ладу приватний літак Фрімена і при цьому вони не отримали навіть незначних ушкоджень, ось правда літаку пощастило набагато менше. Про це герой фільму “Втеча з Шоушенка” розповів в інтерв’ю новинному виданню The Wrap.

Морган Фрімен

Морган Фрімен

Морган Фрімен, 5 грудня, вилетів з міста Кларксдейл в Х’юстон на своєму приватному літаку. На його борту перебувало всього дві людини, пілот і зоряний актор. Щойно злетівши пілот Джиммі Хобсон одразу повідомив Фрімену про те, що в гідравлічній системі літака була виявлена ​​неполадка і літак потрібно терміново посадити. Диспетчер дозволив приземлити повітряне судно в місті штату Міссісіпі – Туніці.

Але проблеми тільки починалися. За словами Моргана Фрімена, з ладу вийшла не тільки гідравлічна система, але й лопнуло одне колесо шасі. При посадці літак виїхав за злітно-посадкову смугу і зупинився в багнюці.

Залишившись неушкодженим після цієї стресової ситуації, актор все ж таки дістався до Х’юстона, хоч і серйозно запізнившись. Там Фрімена чекали зйомки в документалці телеканалу National Geographic – “Історія бога”.