Аліна Панюта

Аліна Панюта

Найкращою моделлю проекту “Супермодель по-українськи 2“, який транслюється на “Новому каналі”, стала 16-річна дівчина з Донецької області Аліна Панюта. Тепер вона буде прославляти Україну в модельному агентстві “Marylin Agency“.

У фіналі телешоу, перед тим як стала відома переможниця, учасниці пройшли ще кілька непростих випробувань. Перше випробування курирував Дмитро Коляденко, який розповів учасницям про акторську майстерність, даний майстер-клас був необхідний для успішного проходження фотосесії. З цим завданням найкраще впоралася Аліна Панюта.

Напруга між фіналістками проекту безперервно зростала. У фіналі шоу їх залишалося всього троє: Аліна Панюта, Віка Маремуха і Аріна Любітелева. В один момент між Аліною і Аріною навіть почалася словесна перепалка.

У другому випробуванні учасниць чекала фотосесія, де вони повинні були позувати в образі японських красунь. Моделі так захопилися, що в одному з епізодів фотосесії Аліна отримала садно на руці від удару мечем, який завдала Вікторія. У цьому випробуванні перемогла Віка Маремуха.

Віка Маремуха

Віка Маремуха

У третьому завданні фіналістки на мить відчули себе дівчиною Джеймса Бонда. У ролі агента 007 виступив учасник проекту “Герої & Коханці” Роман Грицина. Зйомки фотосесії проходили на дорогій яхті, а опублікована вона буде в модному журналі “Pink”. Найкраще образ дівчини Бонда вийшов знову у Віки.

Випробування підійшли до кінця і моделі змогли поговорити з експертами проекту по душах. Один із членів журі виділив у проекті Вікторію Маремуху, назвавши її “найяскравішою метаморфозою сезону”.

Фахівці не могли прийти до спільного рішення, тому що кожна з фіналісток заслуговувала стати переможницею другого сезону “Супермодель по-українськи”. Журі все ще сумнівалося і не могло прийняти остаточного рішення, тому крапку в цій справі поставила ведуча шоу Алла Костромічева. Проект покинула Аріна Любітелева і у фіналі залишилося всього 2 учасниці.

Аріна Любітелева

Аріна Любітелева

Ведуча проекту прямо на подіумі оголосила переможницю “Супермодель по-українськи 2”. Найкращою моделлю другого сезону стала Аліна Панюта, тепер дівчину чекає контракт з одним з кращих модельних агентств у світі “Marelyn Agency”.

Аліна Панюта

Аліна Панюта