Дитяче талант-шоу “Маленькі гіганти” підійшло до кінця ще 22 листопада, і через тиждень на телеканалі “1+1” був показаний фінальний гала-концерт. 29 листопада шанувальники проекту побачили кращі номери учасників у кожній категорії. Нагадаємо, в талант-шоу було всього три категорії: хореографія, вокал та оригінальний жанр.

Кращими танцюристами проекту “Маленькі гіганти” стали учасники команди Володимира Дантеса – Влад Михайленко і Лєра Цвіркунова.

У Ірми Вітовської в команді виявився найкращий вокаліст – Саша Подолян. Він прославився в шоу після прекрасного виконання пісні гурту “Скрябін” – “Танець Пінгвіна”.

У команді Дантеса виявився ще один переможець – Женя Лебедин. 7-річний хлопчик став кращим в оригінальному жанрі. Глядачів він підкорив віршем Володимира Висоцького – “Я не люблю”, та й у цілому своїми дорослими думками.

На гала-концерті глядачі також стали свідками грандіозного номера, в якому були задіяні всі учасники шоу, а також судді і ведуча проекту. Номер був виконаний під гімн талант-шоу “Маленькі гіганти”.

Нагадаємо, шоу “Маленькі гіганти” випускалося на телеканалі “1+1” протягом двох місяців. Проект був насичений надзвичайно талановитими і яскравими дітьми, які всі 8 тижнів дивували глядачів своїми здібностями. За цей час проект подивилося майже 20 мільйонів чоловік. Перемогу в талант-шоу “Маленькі гіганти” видобула команда Дантеса, а подати заявку на наступний сезон проекту можна тут.