Популярний автомобільний телеведучий і журналіст Джеремі Кларксон знову в центрі уваги. Тільки затихла історія з його звільненням і скандальною поведінкою в Аргентині, де йому все ще загрожує тюремний термін, як Джезза знову влучив у неприємності за расистські висловлювання. На цей раз на ведучого подав до суду продюсер “Топ Гір“, через скандал з яким Кларксона і звільнили з проекту. Того дня Джезза не тільки вдарив його, але ще й образив.

Продюсер Оісін Таймон заявив, що його екс-колега спочатку образив його, а потім ще й напав. Все відбулося через те, що пізно увечері Таймон не зміг замовити Кларксону антрекот, після чого ведучий розлютився і напав на продюсера. Після нападу у Оісін була розбита губа і йому знадобилася допомога лікарів.

Цей інцидент бачив один з жителів цього готелю, розташованої в Північному Йоркширі. Він підтвердив слова Таймона, заявивши, що Джезза назвав Оісіна “чортовим ледачим ірландцем”, після чого ще довго був злий і ніяк не міг заспокоїтися. Після інциденту керуючий готелем, незважаючи на непрацюючу кухню, все-таки попросив приготувати ведучому його блюдо, в надії на те, що це допоможе розрядити обстановку. Підсумком цієї ситуацій стало звільнення Джеремі Кларксона з Top Gear.

Джеремі Кларксон вже не вперше звинувачується в расистських випадах

Джеремі Кларксон вже не вперше звинувачується в расистських випадах

13 листопада Кларксон і представники BBC були присутні на закритому засіданні лондонського суду за рішенням трудових спорів, де й розглядався позов продюсера шоу.

Ну а поки суд розбирається, хто правий, а хто винен, Джеремі Кларксон продовжує знімати свій новий проект на відеосервісі Amazon Prime. Крім цього шоумен з’явиться у фільмі “Дитина Бріджит Джонс”.