Дитяче талант-шоу “Маленькі гіганти підійшло до кінця. Цієї неділі, 22 листопада, на телеканалі “1+1” вийшов останній випуск шоу для юних талантів “Маленькі гіганти”, в якому визначився переможець проекту. У напруженій боротьбі команда Володимира Дантеса перемогла команду Ірми Вітовської.

Боротьба між командами була просто неймовірною і трималася до фінального конкурсу. Розрив був настільки незначний, що все могло змінитися в будь-яку секунду.

За словами Володимира Дантеса, дізнавшись про перемогу, вся команда зазнала просто неймовірні емоції. Катя Бойко, Лера Цвіркунова, Влада Михайленко, Женя Лебедин, а також їх зоряний наставник ледве стримували емоції. Дантес після перемоги похвалив своїх суперників по фіналу – команду Ірми Вітовської, назвавши їх дуже сильними конкурентами. На думку співака, перемогти їм допомогла командна гра і згуртованість, без чого навряд чи б вони змогли домогтися такого успіху. Тепер команду переможця чекає цілий день розваг в дитячому центрі, саме такий подарунок підготував дня них наставник.

Перемога команді Володимира далася непросто, для цього його юним учням довелося викластися на 100%, але і суперники боролися за перемогу з таким же ентузіазмом. Женя Лебедин зворушив глядачів дуже сильним і дорослим віршем Висоцького “Я не люблю”. Марк Терентьєв, з команди Вітовській, в образі режисера шоу “Маленькі гіганти” прочитав довгий вірш про телевізійний процес, вірш для хлопчика як завжди був написаний його не менш талановитою бабусею Світланою. Юний співак Саша Подолян переспівав хіт гурту “ВВ” – “Країна мрій”.

Перед завершенням шоу одна з суддів проекту Наталя Могилевська заявила, що в цей день вибирається не тільки переможець передачі “Маленькі гіганти”, в цей день вони вибирають майбутнє, адже саме цим маленьким талановитим хлопцям та дівчатам належить будувати нашу країну.

В якості призів команда Володимира Дантеса отримала путівки до дитячого табору “Артек Буковель”, планшети, а також кубки переможців.

Наступної неділі, 29 листопада, на телеканалі “1+1” відбудеться гала-концерт за участю всіх команд шоу “Маленькі гіганти“.