На 13-му тижні проекту “Зважені та щасливі 5“, який виходить в ефір на телеканалі “СТБ”, шанувальники шоу дізналися сумну новину, з життя пішов один з його учасників – Ігор Пашинський. Учасник провів на проекті всього 7 днів, на шоу він прийшов з вагою 193 кг і був найважчим, за цей час він зміг скинути всього 1 кг. Через такий показник учасник опинився за жовтою лінією і як наслідок покинув проект.

31 серпня Ігор Пашинський повернувся додому і через півтора місяці помер. Про причини раптової смерті учасника “Зважені та щасливі 5” розповіла його дружина Галина.

Дружина Ігоря Пашинського заявила, що він приїхав додому з проекту дуже щасливим і навіть купив велосипед, на якому проїздив по 5-7 км. Тиск у нього було 120/80, що було просто дивно, адже, за словами Галини, такого тиску у нього не було навіть у молоді роки. З вагою справи також пішли в кращу сторону, Ігор важив вже 142 кг і став більш відкритим, більше хотів бути на виду.

Але несподівано герою проекту стало погано, після чого Ігоря доставили до лікарні з підозрою на виразкову кровотечу, однак насправді у нього починався обширний інфаркт. Саме неправильно встановлений діагноз, на думку дружини Пашинського, став винуватцем в його смерті.

При цьому Галина зовсім не винить в смерті чоловіка шоу “Зважені та щасливі 5“. Відразу після повернення з проекту лікарі сказали, що проект позитивно вплинув на Ігоря Пашинського і якби він в ньому не брав участь, то міг би померти ще навесні.