У цю середу, 18 листопада, в ефірі на телеканалі “СТБ” був показаний тринадцятий випуск кулінарного шоу “МастерШеф 5“. В рамках цього випуску глядачі змогли в черговий раз побачити кулінарів у повному складі, для одного з конкурсів було вирішено викликати вибулих з проекту учасників. Крім цього кулінарів-аматорів чекав ще один сюрприз, в їх розпорядженні виявилася професійна кухня і цілий ресторан!

Перший конкурс завершився невдало відразу для 2-х учасників – Аня Дороніна і Денис Елінчак отримали “чорні фартухи”. Денис програв у конкурсі “Піраміда”, де потрібно було максимально швидко приготувати певну страву, а той, хто закінчить приготування останнім, отримує “чорний фартух”. Аня отримала свій “чорний фартух” за те, що не встигла доготувати свою страву і судді побачили напівсиру рибу, та ще й з кістками. Найкраще це випробування пройшла Катерина Велика, її блюдо, на думку суддів, було набагато краще, ніж у інших учасників.

Другий конкурс був призначений для учасників, що покинули проект в попередніх випусках. Один з них міг отримати “білий фартух” і повернутися в шоу “МастерШеф”, але для цього потрібно було здивувати суддів. Завдання було наступне: потрібно приготувати 3 страви в 3 етапи, на це виділяється 21 хвилина, тобто по 7 хвилин на кожен етап. Але була ще одне жорстке правило – після кожного етапу кухню покидатиме один з учасників, той, хто найгірше справлявся. Крім цього кожному учаснику видали по одному помічнику з “білим фартухом”.

Перший етап цього випробування закінчився провалом для Катерини Куліченко та Артура Хаустова. Другий етап не пройшли Нато Ковданя та Ігор Лисак, а третій етап провалили Ірина Драбик і Карина Ільченко.

Найкраще з даним завданням впорався Ельдар Волонтерів, за що судді повернули йому “білий фартух”, а разом з ним і другий шанс на проекті “МастерШеф 5“.

Завдання для битви “чорних фартухів” було досить просте – Ганні Дороніной, Олені Панкевич, Денису Елінчаку та Марині Яковенко потрібно було приготувати млинці з апельсиновою карамеллю. На це випробування було виділено 45 хвилин, але при цьому всі учасники перебували за гратами і не могли за них виходити, а готувати страву потрібно було великими дерев’яними щипцями. Аня Дороніна погано впоралася із завданням і покинула шоу.

Аня Дороніна покинула проект

Аня Дороніна покинула проект “МастерШеф 5” в 13-му випуску