Чарлі Шин ВІЛ-інфікований”, – ця новина є однією з головних в останні дні, а все тому, що актор ось вже 4 роки приховував цю інформацію не тільки від преси, а й від своїх подружок. Як тільки армія подружок Шина дізналася про це, вони були шоковані і завалили зірку серіалу “Дві з половиною людини” судовими позовами. Однак сам актор після визнання всіх запевнив у тому, що він ніколи цього не приховував і попереджав своїх коханок про захворювання.

У Каліфорнії є закон, який свідчить, що ВІЛ-інфікована людина, що знає про своє захворювання, зобов’язана попередити про це свого партнера перед вступом в незахищений статевий зв’язок. В іншому випадку суд розцінить її дії як злочин.

І в цьому плані у Чарлі Шина виникли проблеми, адже тільки за минулу добу таких потерпілих знайшлося вже 6, за іншими даними 10 осіб. Ну а враховуючи той факт, що тільки за останні 2 роки у актора було 200 жінок, то з кожним днем ​​кількість судових позовів може рости з неймовірною швидкістю.

Колишня подружка Шина, порноактриса Брі Олсон, дуже розлютилася на нього, так як за її словами, актор постійно запевняв її в тому, що повністю здоровий і наполягав на вступ у статевий зв’язок з використанням презервативів, що не захищають від венеричних захворювань. Олсон заявила, що завжди вірила Чарлі і ніколи і подумати не могла, що він здатний на таке, адже актор на її думку зовсім не цінував її життя, чого вона ніколи не зможе йому пробачити.

Ще одна екс-подруга голлівудського хулігана Наталі Кенлі, також нічого не знала про захворювання Шина. Вона була в розпачі після того як дізналася про це і заявила, що може померти просто тому, що актор не зволив попередити її про свою хворобу.

На щастя обидві актриси здали аналізи, які показали, що вони здорові. Але скільком коханкам Чарлі Шина не пощастило, залишається тільки здогадуватися. Якщо ж їх кількість буде невпинно зростати, то актор має всі шанси збанкрутувати.