Головний герой серії фільмів про Гаррі Поттера Деніел Редкліфф тепер володар власної зірки на Алеї слави в Голлівуді. Про це серйозне досягненні британського актора повідомляє BBC News.

Під час церемонії відкриття зірки Деніел виголосив промову, в якій подякував своїм шанувальникам, які прийшли його підтримати, і навіть зробив з ними Селфі. У ході своєї промови Редкліфф заявив, що таке визнання його творчих заслуг дуже його здивувало, адже на Алеї слави в Голлівуді іменні зірки актори отримують всього в 20% випадків.

Прийти привітати свого друга прийшов також і режисер знявший перші 2 частини фільму “Гаррі Поттер” Кріс Коламбус.

Деніел Редкліфф і його колеги по фільму

Деніел Редкліфф і його колеги по фільму “Гаррі Поттер”

Для Деніела Редкліффа роль у фільмі про “Гаррі Поттера” була не першою, але саме завдяки їй він став відомий у всьому світі. Ця фантастична франшиза зайняла в житті Деніела цілих 10 років, актор знімався у фільмі з 2001 по 2011 рік. Після завершення серії фільмів про Гаррі Поттера Редкліфф став зніматися в більш серйозних жанрах, таких як драми і трилери, рідше з’являючись у комедіях. Наприкінці листопада 2015 року на екрани вийде новий фільм з його участю в головних ролях – жахи “Франкенштейн”.