Вперше даний проект з’явився в ефірі телеканалу “1+1” ще в 2013 році. Саме влітку того року і була зафіксоване перше весілля в історії українського телебачення, коли наречений і наречена поставили підписи в свідоцтво про шлюб до цього жодного разу не побачивши один одного. З тих пір проект “Одруження наосліп” ільки набирав обертів і ставав все популярнішим.

З тих самих пір вийшов не один сезон передачі і в кожному випуску чоловік і жінка, які жодного разу в житті не бачили один одного, а їх спроби створити міцний і вдалий шлюб нічим добрим не закінчувалися, отримують другий шанс на нові і міцні стосунки.

Учасникам в цій непростій справі допомагають справжні професіонали. У проекті “Одруження наосліп” беруть участь 3 експерта, без яких навряд чи б все виходило так вдало: астролог Олексій Котенко, прекрасна лав-коуч Світлана Митрофанова і психолог Єгор Тополов. Саме ця трійка працює над підбором партнерів, щоб побудувати ідеальні відносини. Учасників проекту перевіряють на всі види сумісності: сексуальну, емоційну, психологічну і, звичайно ж, астрологічну. Таким чином їх сумісність роблять максимальною, адже любовні пари краще створювати “по науці”. Ведучою проекту стала красуня, а за сумісництвом ще й психолог – Леся Матвєєва.

Ведучою проекту стала красуня, а за сумісництвом ще й психолог - Леся Матвєєва

Ведучою проекту стала красуня, а за сумісництвом ще й психолог – Леся Матвєєва

У першому епізоді передачі буде розказана історія Ірини та Олександра. Майбутня наречена займається організацією весіль, проте все ще одна. Майбутній наречений успішний бізнесмен, але все ще не знайшов свою другу половинку. Щоб дізнатися, що у них вийде, не забудьте включити телеканал “1+1” 11 листопада о 22:00.