Передача “Інспектор Фреймут” схоже визнали плагіатом. ВГСУ прийняв рішення, яке стосувалося справи про проекти “Ревізор” і “Інспектор Фреймут“. Рішення суду говорить про те, що телеканал “1+1” тепер зобов’язаний призупинити трансляцію, а також виробництво програми “Інспектор Фреймут” і крім усього іншого виплатити “Новому каналу” за порушення авторських прав солідну компенсацію у розмірі 1,218 мільйонів гривень. Про це повідомляє mediananny.

Прес-служба телеканалу “1+1” повідомила, що на думку керівництва ТК дане рішення необ’єктивне і воно буде оскаржено. Цікавим є те, що телеканал “1+1”, також, як і “Новий канал”, мають намір привласнити собі формат цього шоу, чого зробити не можна виходячи з законодавства України. Прийнявши таке рішення ВГСУ доводить справу до абсурду, адже таким чином потрібно закрити на телеканалах України не один десяток подібних шоу, де проводяться хоч якісь інспекції, перевірки або щось подібне.

Формат цього телепроекту був повністю придуманий і навіть проданий закордон телеканалом “Новий канал”, тому навряд чи можна привласнити собі те, що і так вже тобі належить. У свою чергу телеканал “1+1” також дивує, адже заявивши про заборону в Україні передачі такого формату, канал негласно дозволяє використовувати всі власні розробки на будь-якому іншому каналі.