Екс-ведучий “Топ Гір” не на жарт розлютив аргентинську владу під час зйомок одного з епізодів передачі у минулому році. Суд Аргентини розпочав розслідування, в якому звинувачує Джеремі Кларксона у використанні фальшивих номерних знаків, за що йому може загрожувати тюремне ув’язнення терміном до 3-х років. Про це повідомляє популярне британське видання Daily Telegraph.

У 2014 році Кларксон разом з усією командою “Топ Гір” працював над новим епізодом передачі, в якому на вулицях аргентинського містечка Ушуая проходив тест автомобіля Porsche з номерним знаком “H982 FKL“. У цьому знаку аргентинська влада побачили пряме відсилання до страшних подій Фолклендської війни. Цей озброєний конфлікт стався між Аргентиною і Британією через територіальну суперечку в 1982 році. У ході протистояння Аргентина втратила контроль над Фолклендськими островами і понад 600 чоловік на полі бою. Тому не дивно чому влада країни і місцеві жителі з такою злістю накинулися на ведучого передачі.

Джеремі Кларксон і його невдалий жарт може обернутися трьома роками за гратами

Джеремі Кларксон і його невдалий жарт може обернутися трьома роками за гратами

На вулицях цього містечка (ред. – Ушуая) виявилося досить багато ветеранів тієї самої війни, а також агресивно налаштованих місцевих жителів, які почали закидати авто ведучого камінням, а також погрожувати йому розправою. Через цю ситуацію учасникам шоу довелося за допомогою поліції поміняти місце дислокації і швидко переїхати в Чилі.

Прокуратура Аргентини не стала порушувати кримінальну справу проти Кларксона відразу після цієї події, але в минулу середу все ж вирішили почати розслідування у цій справі. Тепер, за даними видання, Джеремі Кларксону і продюсерам “Топ Гір” загрожує 3 роки за ґратами, однак це лише при найгіршому результаті.