Шанувальники популярної передачі можуть зітхнути з полегшенням. Вже сьогодні, у понеділок, 2 березня на Новому каналі стартує довгоочікувана прем’єра свіжого “Ревізора” з Вадимом Абрамовим.

Відомий телеведучий, актор, стиліст народився в місті Київ 12 листопада 1980.

Творці програми оголосили, що нові випуски “Ревізора 5” будуть набагато яскравіше. Шеф-редактор і ведуча програми “Абзац” Анна Жижа заявила, що на цей раз вони врахували всі побажання глядачів, попрацювали над помилками і придумали масу цікавого.

“Ревізор” вважають одним із найоригінальніших українських реаліті-шоу, яке не приховує правду від своїх споживачів.

Як стало відомо, зйомки почалися в Миргороді, але вже сьогодні ми побачимо перший випуск, присвячений закладам Одеси. Акценти будуть робити як на чистоту самого закладу, так і на те, чи зможе клієнт дозволити собі його відвідати.

Відтепер Вадим Абрамов буде інспектором не тільки в готелях і шикарних закладах, а так само в супермаркетах і хостелах.

Прем'єра свіжого

Прем’єра свіжого “Ревізора” з Вадимом Абрамовим.

За традицією, після чергового ефіру, глядачів запрошують подивитися пост шоу “Пристрасті Ревізору” з неповторним ведучим Сергієм Притулою. У студії Ви зустрінетесь з власниками і співробітниками перевірених інспектором місць.

Оператори вже встигли відзняти випуски в Миргороді, Умані, Одесі, Миколаєві та в Черкасах.

Нагадаємо, що між 1+1 і Новим каналом ворожнеча тривала цілих п’ять місяців. А все через те, що Господарський суд Києва заборонив показувати “Інспектор Фреймут” через порушення авторських прав.

Ще з 2011 року Фреймут офіційно стала ведучою популярного шоу “Ревізор”. У 2014 році Ольга перейшла на 1+1, після чого відразу ж стартувала її нова передача. Схожість з минулої програмою видна неозброєним оком. В результаті 1+1 зобов’язаний виплатити збиток на кругленьку суму. Власники не згодні з рішенням суду і вже подали апеляцію.