30 жовтня в напередодні популярного свята Хеллоуїн, який у країнах СНД не надто популярний, однак в безлічі англомовних країн став вже традиційним і відзначається 31 жовтня, компанія “Гугл” випустила солодкий Дудл. Даний Doodle відрізняється від більшості інших і по суті є міні-грою, в “Солодкому чемпіонаті світу” може взяти участь будь-який бажаючий.

У цьому Дудлі користувач може вибрати собі одного з 4-х казкових героїв і брати участь в захоплюючій казкової битві за солодощі. Щоб перемогти, а точніше набрати найбільше очок, персонаж повинен зібрати всі солодощі в рівні.

Хеллоуїн - сучасне свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, історія якого почалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії

Хеллоуїн – сучасне свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії, історія якого почалася на території сучасних Великобританії та Північної Ірландії

Нагадаємо, Хеллоуїн є сучасним святом і сходить до давніх традицій кельтів Шотландії та Ірландії. Свято в англомовних країнах вже стало традиційним і відзначається 31 жовтня, але при цьому воно не є офіційним вихідним днем.

Крім англомовних країн традицію відзначати Хеллоуїн взяли собі й інші країни, такі як Австралія, Нова Зеландія, Південна Корея і Японія. Також свято з кожним роком стає все популярнішим у Європі.