У листопаді цього року на телеканалі “1 + 1” стартує 40-серійний комедійний серіал на політичну тематику “Слуга народу“, що розповідає про простого вчителя історії, який дуже втомився спостерігати за політичною ситуацією в Україні з боку і стане новим президентом. Вчителя зіграє Володимир Зеленський, відомий український шоумен і учасник колективу “Студія Квартал 95”.

Напередодні серіалу в Мережу потрапив вірусний ролик про те, як Володимир Зеленський в образі свого героя Василя Голобородька в дуже грубій і нецензурній формі висловлюється на адресу влади і виборів в Україні. По суті, дане відео можна вважати трейлером до серіалу “Слуга народу”, ну а саме відео моментально зібрало багато позитивних відгуків і з блискавичною швидкістю розлетілося по просторах інтернету.

За сюжетом в даному епізоді серіалу відбувається діалог між істориком Голобородько та його колегою, з яким Василь в нецензурній формі, але, тим не менш, неймовірно яскраво, розповідає про свою позицію щодо влади і виборів у країні. Даний діалог має позначку 18+ і тому передати його текст буде непросто, легше подивитися відео: