21 жовтня культовий фільм “Назад у майбутнє” став однією з найбільш обговорюваних в соцмережі Twitter. Назва стрічки увійшла в топ найбільш цитованих хештегів світу, що відображаються на головній сторінці соцмережі. Про це повідомляє “Лента.ру“.

Крім хештега #BackToTheFuture, в англомовному сегменті, і #НазадВБудущее, в російськомовному сегменті, в світовий рейтинг потрапив також і культовий автомобіль з фільму “Делореан“, який і був машиною часу. Не забували користувачі цитувати ім’я головного персонажа картини Марті Макфлая, який і прилетів в 2015 рік з 1985-го, але довго його ім’я не протрималося в топі.

Хештеги присвячені фільму

Хештеги присвячені фільму “Назад у майбутнє”, увійшли в топ Твіттера

Така несподівана популярність повернулася фільму у зв’язку з його сюжетом, адже Марті Макфлай перенісся на машині часу саме на сьогоднішню дату – 21 жовтня 2015 року. Шанувальники вже встигли порахувати точний час його прибуття, в неіснуючий містечко Хілл-Веллі Марті він приїде в 16:49 за місцевим часом, а за київським в 2:29 наступного дня.

Багато повідомлень, які були опубліковані під цим хештегом, мають жартівливий характер і говорять про невідповідність реальності і показаного в фільмі “майбутнього” 2015 року.

Відзначити цю подію повідомленням приєднався і офіційний Твіттер-аккаунт Формула 1. Адміністратори сторінки запропонували свій варіант змін, які могли відбутися в цей день.